Hakkımızda
Yenilikçi ve Modern Ofis Deneyimi...
Biz Kimiz?

2002’de başladığı ofis iç mekan tasarımı yolculuğunu ulusal ve uluslararası düzeyde sürdüren Mod Tasarım; mobilya, bölme sistemleri, çağrı merkezi çözümleri ve kişisel nitelikli çalışma alanı üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Dita Mimarlık, Ofisci, Rubi By ve Mod Panel markalarıyla nitelikli, insan odaklı ve modern tasarımlara imza atar. Tüm çalışma alanı ihtiyaçlarına tek temasta cevap olarak müşterilerine bütünleşik hizmet konforu yaşatır. Her iş yerinin karakterine uygun konseptlerde ofis çözümleri ile yenilikçi ve verimli çalışma mekanları yaratır.

Mod Tasarım; deneyimli uzman kadrosu, İkitelli’de bulunan nitelikli üretim merkezi ve Levent’te yer alan Ofiste Her Şey Deneyim Merkezi ile çalışma hayatına değer katan çözümler için durmaksızın çalışıyor.

Markalarımız

Çalışma disiplinlerine uygun, yenilikçi ofis projeleri tasarlar. Açık ofis ihtiyacında hem sosyalleşmeye imkan tanıyan hem de odaklanmayı sağlayan ofisler kurar.

Her iş yerinin karakterine uygun konseptlerde, geniş renk ve materyal seçeneğine sahip ofis mobilyaları ile ferah çalışma mekanları yaratır.

Çağrı merkezi dinamiklerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmetler vererek verimliliği artıracak yenilikçi tasarımlar üretir.

Dayanıklı ve şık ürünleriyle yüksek, alçak ve masa arası seperasyon hizmeti verir. Geliştirdiği ürünler ile ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı modern, kaliteli tasarımlar üretir.

Ofis iç mekan tasarımını oluşturan bileşenlerin ziyaretçilere bir konsept dahilinde sunulduğu ilham verici bir deneyim merkezidir. Sektör profesyonellerinin bu deneyimi bireysel ya da müşterileriyle birlikte yaşamasına olanak sağladığı gibi sektörü ilgilendiren trend konulardaki etkinliklere de ev sahipliği yapar.

Tarihçe
1

2002

Mod Tasarım iç mimarlık firması olarak kuruldu.

2

2003

İnovatif yaklaşımla mobilya üretimine başlandı.

3

2006

Sektördeki ihtiyaçlar tespit edilerek patentli seperasyon ürünlerinin üretimine başlandı.

4

2007

Kablo göstermeyen çağrı merkezi mobilyaları üretimine başlandı.

5

2010

İstanbul İkitelli Bölgesi’nde yeni üretim merkezine geçildi. Akustik paneller üretilmeye başlandı.

6

2014

Rubi By bir marka olarak konumlandırıldı. Çağrı Merkezi’nde parçalı çözümden ziyade bütünsel Çağrı Merkezi tasarımına geçildi.

7

2015

Sektöre inovatif bir yaklaşım sunan Mod Tasarım, gezici tırlar (mobil ofis / çağrı merkezi) ile farkındalık yarattı.

8

2016

Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile teşvik belgesi alındı.

9

2017

Sektörde yenilikçi ürünleri ile iç ve dış pazarlarda sıklıkla yerini aldı.

10

2018

Akustik ürünler ile Fales Akustik Çözümler firması kuruldu.

11

2019

Akustik Danışmanlığı’na başlanarak katma değeri yüksek akustik ürünler tasarlandı.

12

2021

Ofiste Her Şey isimli yeni bir deneyim merkezi ile bütünleşik çözümler müşteri deneyimine sunuldu.

Vizyonumuz
Müşterilerin açığa çıkmamış ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli ürünleriyle sektörde lider ofis çözümü üreticisi ve bütünleşik hizmet sunar firma olmaktır. Yerelden globale taşınan mobilya, bölme sistemleri ve kişisel nitelikli çalışma alan üreticisi olarak yakın coğrafyadan başlayan ve globale giden yolda çok çalışmak vizyonumuzdur.
Misyonumuz
Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı, modern, kaliteli tasarımlar ile mobilya, seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üretmek; sürdürülebilirlik ilkesine uygun milli ve global fark yaratma çabasında olan firma olmaktır.
Değerlerimiz
Coğrafyamızın en önemli mayası olan çok çalışarak; saygıyla, değer vererek, verimli ve sürdürülebilir, özgün, çalışan memnuniyeti odaklı, etkin, fark yaratır olmaktır.
Kalite Politikamız

Mod Tasarım; teknolojide öncü çizgisi ve kaliteyi esas alan bakış açısıyla oluşturduğu Kalite Yönetim Sistemi’yle ilgili ilkelerini belirlemiştir. Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemi’ni aşağıdaki esaslara uygun ve etkin bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kalite

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yasal mevzuatlara uygun, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, şirket çalışanlarına verilen eğitimlerle sistem kalite bilincini geliştirerek, daima kaliteli ürün sunmak, müşteri memnuniyetini üst düzeye ulaştırmak.

Sürekli Geliştirme ve İyileştirme

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla Kalite Yönetim Sistemi’mizin esaslarına uymak, sistemin sürekliliğini sağlamak ve sistemin performansını sürekli geliştirmek.

Sürdürülebilirlik

İnovasyon ve yaratıcılık sürdürülebilirlik ilkelerimizin temelinde yer alır...

Yenilikçi tasarım felsefesi ile yola çıkan Mod Tasarım yeniliği tüm tasarımlarında yaşatıyor. Sürdürülebilir tasarım anlayışı ile üretiyor hızlı çözümler sunuyor.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konularda sorumlu ve dikkatli olmayı toplumsal gelişime katkı sağlamanın önemli bir adımı olarak değerlendiririz.

Tüm canlılara, doğaya ve tüm bunların bir bütün olarak meydana getirdiği dünyaya karşı sorumluluğumuzun bilincinde bir iş etiğine sahibiz.