Mimaride Doğru Çözüm

 

 

Mod Tasarım firması üretici kimliğinin dışında projelendirme markası oluşturarak sektördeki bu isteğe cevap verdi. Dita Mimarlık açığa çıkmamış ihtiyaca cevaplar bularak beklentiyi karşılayan bir marka haline geldi.

OFİS SÜRECİ
Mod Tasarım firması olarak ofis süreci ile ilgili başlayan noktalarda kişiler sadece ofis mobilyasına, çalışma koltuğuna odaklanarak, mekanla ilgili istekleri eksik bırakıyorlardı.

ÇAĞRI MERKEZİ
Firmaların ofislerini, çalışma alanlarını, çağrı merkezlerini kurarken ya da büyüme planlarında nasıl yapacağız? Biz mi yapsak? Deneyiminden başlıyor ilk hatalı süreçten sonra bir daha bu deneyimi yaşamak istemiyorlar ve bize geliyorlar. Dita Mimarlık ta aslında öncelikle sizi dinliyoruz.

PLANLAMA
Dita Mimarlık olarak, sürece ilk kez başlayan hangi noktadan başlayacağını
bilmeyen, büyüme isteği olan birçok firmaya dokunmaya devam ediyoruz. Mühendislik olarak planlama yapılan süreç sonrası mimari süreçlere dokunuyoruz.

PROJELERİMİZ

ERİŞİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ

600 kişiye çalışma imkanı sağlayan Erişim Müşteri Hizmetleri Eskişehir merkezi projelendirildi ve hızlı bir şekilde anahtar teslim olarak teslim edildi. Böylece çağrı merkezlerinin yoğun temposu çalışan odaklı tasarım anlayışı ile faaliyete geçti.

Konum
Eskişehir

İnşaat Alanı

YÖNDER OKULLARI

Yönder eğitim kurumları Maltepe kampüsünde yapılan çalışma ile koridorlar, yemekhane, yönetici odaları gibi alanlar ekibimiz tarafından projelendirilmiş ve uygulanmıştır.
Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

Yönder
Okulları

Comdata
Türkiye

COMDATA TÜRKİYE

Comdata firmasının Türkiye’de ki ofisi için konsept proje çalışmaları yapıldı. 2006 yılında projesi ve uygulaması yapılan projeden memnun kalan Comdata yeni dönem çalışması içinde çalışma için bizi tercih etti.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

GUINEA CONAKRY HAVALİMANI

Conakry havalimanı için VIP salonlarında bir revizyon isteği için bize ulaştılar. Alanı giriş bölümünden ele alarak dinlenme alanları, sosyalleşme alanı, tekil alanlar olarak bölümleyerek isteklerine cevap verdiğimiz ve keyifli bir proje oluşturuldu.

Konum
Guinea
İnşaat Alanı

Guinea
Conakry Havalimanı
Yeni Nesil
Çağrı Merkezi
YENİ NESİL ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı merkezinde olması gereken çalışmaların havalandırma, aydınlatma, yaşam alanları, ortak alanlar gibi birçok unsurun bulundurulduğu keyif unsurlarının konumlandırıldığı bir projedir.

Konum
Ege Bölgesi
İnşaat Alanı
10000 m2

SELSİL

Selsil markasının 5. Genel merkezleri Mod Tasarım tarafından partner markaları ile birlikte projelendirildi.  Özgün ve yenilikçi tasarımlar önce çalışan konforu mantığı ile tasarlandı.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

SELSİL
Ofiste Her Şey
Ofiste Her Şey

Ofise dair her şeyi içerisinde barındıran Ofiste Her Şey, İstanbul Levent’te konumlandırıldı. İki katlı ve 2000 m2… projenin mekanikten 3D çizimine kadar her alanında projelendirme işlerini Mod Tasarım yaptı.

 

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı
2000 m2

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Birçok çalışanı ile faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde her alanda projeleri değerlendirip tasarımlarımız ile alanı inovatif bir düşünce bile buluşturduk. A sınıfı kaliteyi önemseyerek tasarlanan her bir detay çalışanların konforlu ve keyifli çalışacağı alanlar oldu.

Konum
İstanbul
İnşaat Alanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi