Sıradanlığa karşı yenilikçi
ofis mobilyaları
tasarlıyoruz.

 

 

Sıradanlıktan uzak ve yenilikçi mobilya tasarımlarıyla üretmeye başlayan Mod Tasarım 2002 yılında bir iç mimari şirket olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan Rubi By, Ofisçi ve Mod Panel ve Dita Mimarlık markalarını ortaya çıkardı.

VİZYONUMUZ
Müşterilerin açığa çıkmamış ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli ürünleriyle sektörde lider mobilya üreticisi olarak dünyada söz sahibi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı modern kaliteli tasarımlar ile mobilya, seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üretmek.,

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Sürdürülebilir, özgün, çalışan memnuniyeti odaklı, verimli, etkin, fark yaratır olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ

Operasyonel
Gruplar

OPERASYONEL GRUPLAR

Açık ofislerde orijinal yerleşim kurguları ile modern çalışma alanları sunar.
Tekli, ikili, dörtlü, altılı ve sekizli gruplarda sıralı ve çapraz bir kurgu oluşturan Rijit, simetrik ve asimetrik oturumlar tasarlar.

TOPLANTI MASALARI

Size ve iş ortaklarınıza oldukça geniş bir çalışma alanı sunan Elips ile büyük kararlar almaya çok yakınsınız. Büyük toplantılarınız için size konforu yaşatan Elips toplantı masası ile radikal kararları daha şık ortamlarda alabilmenizi sağlar.

Toplantı
Masaları

Yönetici
Grupları

YÖNETİCİ GRUPLARI

Üst düzey yaşamlar için her şey üst düzey tasarlanmalı. Tıpkı Black Pearl’ün kusursuz, benzersiz ve modern dünyasında olduğu gibi… Stil sahibi yöneticiler için yalnızca ofis elemanları değil aynı zamanda bir hayat stili sunan Black Pearl, sade ve minimalist tasarımı ile estetik bir dünya sağlıyor.