Hizmet Alanları 2017-08-02T15:05:51+00:00

TASARIM

Nasıl Tasarlıyoruz?

Çok basit! Sorun görüyoruz. Buda bizde fişeği tetikliyor. Nasıl daha iyisi olabilir’i değerlendiriyoruz. Bu süreç mimari ile mühendisliğin bir harmanı olarak ortaya çıkıyor. Kötü mal sahibinin insanı ev sahibi yapması süreci bu işte. Hiçbir şeye de hayır demiyoruz. Mutlaka doğru çözümü bulmak için analiz ediyoruz. Bu da bir sonraki benzer sorun yada nitelikli ürün geliştirme de avantaj üretiyor.

Biz denemeyi seviyoruz ve bundan çekinmiyoruz. Denemeden yok demek yerine, deneyerek hata yapmayı tercih ediyoruz. Ki bu süreç doğru analizlerden doğruya sevk ediyor.

MEKAN TASARIMI

ÇÖZÜM, ÇÖZÜM, ÇÖZÜM…

MOD Tasarım ürünlerinin modüler yapısını en basit gözüken dikey taşıma sistemlerinden, tekstil hava kanalı detayına kadar her yerde görebilirsiniz. Proje aşamasından iş teslimine kadar bizim için bu modüler ve akılcı yapı daima verimliliğin altın anahtarıdır.

Yeni bir çalışma alanı oluşturmak kadar varolan alanı en efektif kullanılır hale getirmekte bizim işimiz. İster sıfırdan, ister yeniden yapılandırma ile her nerede olursa olsun bir çalışma alanı oluşturulacaksa başlangıç noktanız MOD Tasarım olmalı. Nitelikli proje ekibimiz ile mekanınızda fizibilite çalışması yapar, size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgilendirme yaparız. İçmimari konusunda bilgi birikimiz ile modüler seperasyon sistemlerindeki tasarım gücümüzü çözüm üretmekten yana kullanır, en optimum şekliyle size aktarırız. Sonuç; sizin için sıkıntılı olabilecek süreçlerden uzak, kısa sürede işinize yoğunlaşabileceğiniz, verimli çalışılacak mekanlar…

PROJELENDİRME

3D Görsel ile Projelendirme

Günümüzde sadece iki boyutta çalışmalar yeterli olmadığından 3,boyutu devreye sokmak gerekiyor.Bir nevi hayatı ve mekanı zamansız canlandırıyoruz.Proje grubumuz iki boyutlu genel projeyi onaylayarak 3,boyuta taşıyor. Proje grubumuzun en önemli niteliği takım çalışması ile bütünleşip projeyi iyi etüd etmeleridir.

Genel nitelik belirlendikten sonra proje pazarlanarak her birimi için ilgili proje arkadaşlarımız tarafından çizilir,Proje Müdürünün kontrolünden sonra da sunum dosyası haline getirilir. Genel olarak 2 boyut üzerinden yürümeyi ve sonrasında 3,boyuta geçmeyi hadefleyen bir proje yönetimi sergilenmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış Öncesi

Satış prosedürüne uygun hareket eden firma personelimiz 3 tip yapıya hitap eder. Bunlar bayiler,call center tarafından iletilen müşteriler, gelen çağrıya bağlı müşteriler. İlgili satış departmanı görevlimiz satış öncesi talebin ne olduğunu, ne tür uygulamalar yapacağının tespitini yapar.Buna göre doğru yönlendirme ve online cevaplama ile süreç başlar.Satış öncesi kavramlar talep, yönlendirme ,etüd,projelendirme ve tahmini bütçe sunumuyla gerçekleştirilir.

Destek ve Bakım

Satış sonrası personelimiz firma iç prosedürlerinden sevk teslim montaj tutanağı doldurarak ilgili birime (üretim planlama)iletilir.Burada eksiklerin ve varsa oluşmuş hataların belirtilmesi ile satış sonrası hizmet eksikleri yeniden programlanarak detaylı çözümleri sağlanır. Bütün satış-montaj işlemleri bitiminde ilgili personelimiz müşterimiz ile teslim konularını detaylandırarak iletişime geçer ve kabul teslimini gerçekleştirir.Bütün satışlardan sonra 15 + 30 gün aralığında firma gezici servis ekibimiz montaj sonrası çalışmaya bağlı ayarlar için müşterilerimize uğrar ve gerekli ayarlamaları yapar.Bunu ilgili sevk-montaj tutanağına dökerek satış sonrası birimine iletir.

tam