Sıradanlığa karşı yenilikçi
ofis mobilyaları
tasarlıyoruz.

 

 

Sıradanlıktan uzak ve yenilikçi mobilya tasarımlarıyla üretmeye başlayan Mod Tasarım 2002 yılında bir iç mimari şirket olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan Rubi By, Ofisçi ve Mod Panel ve Dita Mimarlık markalarını ortaya çıkardı.

OUR VISION
To have a say in the world as the leading furniture manufacturer in the sector with its qualified products that will meet the undisclosed needs of customers.

OUR MISSION
To produce furniture, separation and personal office systems with human-oriented modern quality designs by adding qualifications to offices in the developing world.

OUR CORE VALUES
To be sustainable, original, focused on employee satisfaction, efficient, effective and making a difference.

OUR PRODUCTS

Operasyonel
Gruplar

OPERASYONEL GRUPLAR

Açık ofislerde orijinal yerleşim kurguları ile modern çalışma alanları sunar.
Modüler yapıda da var olan tasarımlar ile sıralı ve çapraz bir kurgu oluşturulur.  Simetrik ve asimetrik oturumlar tasarlar.

Meeting Tables

Size ve iş ortaklarınıza oldukça geniş bir çalışma alanları sunar, karar vermenize yardımcı olur. Toplantılarınız için size konforu yaşatır. Radikal büyük kararları daha şık ortamlarda alabilmenizi sağlar.

Toplantı
Masaları

Yönetici
Grupları

YÖNETİCİ GRUPLARI

Üst düzey yaşamlar için her şey üst düzey tasarlanmalıdır. Kusursuz, benzersiz ve modern… Stil sahibi yöneticiler için yalnızca ofis elemanları değil aynı zamanda bir hayat stili sunar ve tasarımları ile estetik bir dünyaya merhaba demenize yardımcı olur.