2002 yılında kurulan ve o zamandan bu yana, tasarım ve İstanbul’da 5.500m2 tesisimizde +60 çalışanı ile ofis mobilyaları üretiyoruz.

Mod Tasarım açık ofis kavramını bütünsel olan yaklaşımı ile zeminden, mobilyaya, akustikten bölme sistemine tek elden ve total başarı olarak bakabilmeyi başarmış, aynı zamanda alt markalarıyla tekil çözümler de sunmakta olan yapısıyla birçok başarılı süreç geliştirmeye devam etmiştir.

MOD PANEL
With its durable and stylish products, Mod Panel provides separation between high, low and table. It produces modern, high quality designs with a human focus by adding quality to the offices with the products it develops.

DİTA MİMARLIK
We start with creating your project in line with the demands in line with the working style and we do 3D studies in accordance with the trends.

RUBI BY
We produce innovative designs that will increase efficiency by providing services in line with call center dynamics and needs.

OFİSCİ
Adopting the end-to-end office design, the office designs your living spaces with office chairs, executive, chief, waiting, working chairs, computer chairs, guest chairs, sofas and chairs.